O firmie

O firmie

Firma SEBEX s.c. została założona w 1995 roku i jest dystrybutorem artykułów nabiałowych oraz spożywczych na terenie województw:

 • Mazowieckiego
 • Łódzkiego
 • Podlaskiego
 • Śląskiego
 • Pomorskiego
 • Warmińsko-Mazurskiego

Obecnie jesteśmy największą firmą w Polsce realizującą programy „Szklanka Mleka”  i  “Owoce i warzywa w Szkole” pod względem ilości obsługiwanych placówek oświatowych .

Tak długa obecność na rynku, zdobyte doświadczenie oraz znajomość branży gwarantuje  naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych usług.

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu placówek zbiorowego żywienia:

 • przedszkola
 • żłobki
 • stołówki szkolne
 • bursy
 • domy opieki
 • szpitale

oraz innych placówek handlowych i instytucjonalnych.

Każdego dnia obsługujemy ponad 500 Klientów.

Dysponujemy zapleczem logistycznym posiadającym odpowiednie certyfikaty wydane przez służby sanitarne.

W 2004 roku firma SEBEX jako pierwsza firma w Polsce spełniła wszystkie kryteria i nabyła prawo do realizacji programu „Szklanka Mleka” administrowanego przez Agencję Rynku Rolnego.

Od 2005 placówki oświatowe otrzymują dofinansowanie z Funduszu Promocji Mleczarstwa, zaś od 2009 roku rozpoczęliśmy jako jedna z niewielu firm realizację programu „Owoce w szkole„.

Za naszym pośrednictwem świeże owoce i warzywa oraz soki w I semestrze roku szkolnego 2009/2010 spożywało ponad 30 tysięcy dzieci w 183 szkołach województwa mazowieckiego.

Dziś za naszym pośrednictwem świeże owoce i warzywa są udostępniane ponad 110 tysiącom dzieci z ponad 990 szkół podstawowych.

loga

Firma SEBEX s.c zrealizowała projekt pt: „Rozwój firmy SEBEX poprzez wprowadzenie innowacji produktowych”  współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Wartość projektu: : 6 121 608,25

Wartość  dofinansowania: 1 047 380,66

W ramach zrealizowanego projektu wybudowany został nowy budynek biurowo-magazynowy oraz zakupiono sprzęt i wyposażenie które pozwoliły na wprowadzenie nowych produktów.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.

Dane kontaktowe

Sebex sp. z o.o. sp.k.
02-281 Warszawa
ul. Municypalna 20
tel. 022 425-67-40
tel/fax 022 863-54-67
fax. 022 631-30-33
NIP 1180084794

Owoce w szkole

Celem programu „Owoce w szkole” jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie, oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne realizowane w szkołach podstawowych.

Konkurs

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI