Przetarg

Przetarg

26.03.2014

W związku z realizacją projektu pt: „Rozwój firmy SEBEX poprzez wprowadzenie innowacji produktowych”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 firma SEBEX s.c. zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert na: “Serwer do rozbudowy systemu magazynowego, zestaw komputerowy z monitorem, 2 terminale reczne do współpracy z systemem kodów kreskowych, licencje oprogramowania systemowego oraz bazowego dla serwera, licencja jednostanowiskowa rozszerzenia oprogramowania Wf-mag do magazynu, licencja pakietu Office Home and Bussines do magazynu”

1 strona2

Załącznik nr 1 – Specyfikacja techniczna SEBEX (PDF)

Zaproszenie do składania ofert (PDF)

Załącznik nr 2 – Wzór oferty cenowej komputery SEBEX (DOC)

04.09.2013

W związku z realizacją projektu pt: „Rozwój firmy SEBEX poprzez wprowadzenie innowacji produktowych”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 firma SEBEX s.c. zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert na „Zakup maszyny pakującej w formowaną folią dwóch grubości ( do produktów spożywczych) wraz z montażem i uruchomieniem,” zgodnie z poniższym ogłoszeniem

skan01 skan02 skan03

Załącznik nr 1 – Specyfikacja techniczna SEBEX (PDF)

Zaproszenie do składania ofert – wytyczne (PDF)

Załącznik nr 2 – Wzór oferty cenowej maszyna SEBEX (DOC)

__________________________

13.06.2013

Ogłoszenie o rozpoczęciu Postępowania o wyborze Generalnego Wykonawcy

W związku z realizacją projektu pt.: „Rozwój firmy SEBEX poprzez wprowadzenie innowacji produktowych”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 firma SEBEX s.c. zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert na „Budowę budynku biurowego wraz z halą magazynową przy ul. Manicypalnej (róg Perlonowej) zlokalizowanej na działce nr 76 z obrębu 2-07-04” zgodnie z poniższym ogłoszeniem

1 2 3

Dane kontaktowe

Sebex sp. z o.o. sp.k.
02-281 Warszawa
ul. Municypalna 20
tel. 022 425-67-40
tel/fax 022 863-54-67
fax. 022 631-30-33
NIP 1180084794

Owoce w szkole

Celem programu „Owoce w szkole” jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie, oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne realizowane w szkołach podstawowych.

Konkurs

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI