Wsparcie Szkół

Nasza firma ma zaszczyt wspierać placówki oświatowe, które za naszym pośrednictwem realizują program „Szklanka mleka” i „Owoce w szkole„.

Posiadamy doświadczenie we współorganizacji „Pikników z okazji dnia dziecka”, „Uroczystości nadania imienia Szkoły”, „Rocznic powstania Przedszkoli i Szkół Podstawowych”.

Jesteśmy wrażliwi również na pomoc indywidualną, szczególnie dla rodzin dotkniętych wypadkami losowymi, czy dla dzieci, które ucierpiały w różnego rodzaju wypadkach.

Wybierając współpracę z naszą firmą, nie tylko zapewniacie sobie Państwo najwyższą jakość dostarczanych produktów i świadczonych usług ale również za naszym pośrednictwem wspieracie Państwo najbardziej potrzebujących.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych opinii o współpracy z naszą firmą

Brześce Dąbrówka Ełk Małeckich Erazama z Zakroczymia Gościeradowska Ela Gościeradowska Magda Łódź Przyszkole Mieszka I Radom Kielecka Tomaszów Niemcewicza Tomaszów Niemcewicza (2) Warszawska Ursus Zakład żywienia człowieka Zakrzówek Zambrów 

Dane kontaktowe

Sebex sp. z o.o. sp.k.
02-281 Warszawa
ul. Municypalna 20
tel. 022 425-67-40
tel/fax 022 863-54-67
fax. 022 631-30-33
NIP 1180084794

Owoce w szkole

Celem programu „Owoce w szkole” jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie, oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne realizowane w szkołach podstawowych.

Konkurs

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI